O nás

Jsme společnost, jejíž prioritní náplní je realizace pozemních staveb. Nejsme cíleně zaměřeni na realizaci projektů určitého rozsahu. Naši manažeři mají zkušenosti s projekty různých velikostí a zaměření. Jelikož ve své kariéře pracovali na projektech velkého rozsahu, jsou komplexně připraveni na realizaci pozemních staveb.


Vedení projektových týmů provádí lidé pracující v minulosti v top a středním managementu velkých stavebních společností, realizující projekty v roli generálního dodavatele. Další důležitou činností společnosti jsou realizace rekonstrukcí. Zde můžeme nabídnout profesionální přístup našich realizačních týmů, které jsou specializovány na tento obor realizace.


Naši partneři

Naši partneři se rekrutují z řad developerských skupin a firem. Naším partnerem jsou i generální dodavatelé, kteří z kapacitních, nebo jiných důvodů, nejsou schopni určitý projekt realizovat ve své režii.


Jsme partnery odborníků z řad architektů, projektantů, geologů, geodetů, akustiků atd.


Významným partnerem jsou právníci, dbající na právní stránku při realizaci projektu. A samozřejmě spolupracujeme s řadou odborných společností, které pod naším vedením projekt realizují fyzicky.


Zajímají vás námi realizované projekty?

Přesunout se na začátek